Dentaren gel na dásně 22g

-18 %
Dentaren gel na dásně 22g
Dentaren je vhodným doplňkem léčby všech drobných poranění na sliznicích dutiny ústní, včetně ošetření po odstranění zubního kamene. Dentaren předchází rozvoji infekce při poranění dásní po zákrocích veterinárního lékaře. Dentaren vytváří o
Dentaren je vhodným doplňkem léčby všech drobných poranění na sliznicích dutiny ústní, včetně ošetření po odstranění zubního kamene. Dentaren ... více informací
Kód produktuP14096
Dostupnost:
vyprodáno
Vaše cena s DPH249 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Běžná cena: 304 Kč
Ušetříte: 55 Kč 18 %
Podobné produkty
PopisDiskuze
Dentaren je komplexní veterinární přípravek ve formě gelu, který podporuje hojení v dutině ústní. Díky antimikrobiálním účinkům Dentarenu lze předejít nutnosti použití antibiotika.
Dentaren je vhodným doplňkem léčby všech drobných poranění na sliznicích dutiny ústní, včetně ošetření po odstranění zubního kamene. Dentaren předchází rozvoji infekce při poranění dásní po zákrocích veterinárního lékaře.
Dentaren vytváří ochranný film, který v ráně udržuje aktivní látky. Tím napomáhá k rychlému hojení a zamezuje rozvoji mikrobiální infekce.
Poznejte výhody Dentarenu
Ulpí i na vlhkém povrchu sliznice
Urychluje hojení ran v dutině ústní
Při aplikaci Dentarenu není nutné použít antibiotikum
Má silné antimikrobiální účinky - působí proti vzniku infekce
Pomáhá zastavit krvácení
Zklidňuje sliznici dutiny ústní
Snižuje bolestivost a otok
Má vysoce hydratační vlastnosti
Aplikuje se snadno a rychle
Na jednu aplikaci stačí velmi malé množství gelu
  
Kyselina hyaluronová a oktenidin v Dentarenu
Dentaren obsahuje kyselinu hyaluronovu, která se přirozeně vyskytuje v mezibuněčné hmotě pojivové tkáně. Kyselina hyaluronová má schopnost vázat vodu a urychlovat proces hojení tím, že usnadňuje migraci epiteliálních buněk. Kyselina hyaluronová při poranění periodontální tkáně navíc pomáhá zastavovat krvácení a snižovat intenzitu jizvení.
Oktenidin je účinné antiseptikum působící proti širokému spektru bakterií, hub, prvoků a virů i ve velmi nízkých koncentracích. Na rozdíl od ostatních antiseptických látek (např. chlorhexidin, PVP-jód, triklosan, polyhexanid) oktenidin účinkuje rychleji. Oktenidin je netoxický pro organizmus a není rozpustný ve vodě, proto se nevstřebává do těla.
Jak aplikovat Dentaren
Dentaren aplikujte přímo na poraněné místo v tenké vrstvě, neboť nadměrné množství gelu zvířata slížou. Pro zvýšení efektu přípravku zamezte půl hodiny po aplikaci přístup ke krmivu, vodě a předmětům, které by mohly způsobit mechanické odstranění gelu.
Gel aplikujte na ránu 2x - 3x denně do úplného zhojení.
 
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit