Postroj Hurtta Weekend Warrior neon oranžový

-10 %
Postroj Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Postroj Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Postroj Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Postroj Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
Postroj Hurtta Weekend Warrior neon oranžový
 Při používání postrojů je největší tlak soustředěn na oblast hrudníku psa. Konstrukce a polstrovaná struktura postroje Weekend Warrior tlak rovnoměrně rozdělují a nastavitelné krční a hrudní popruhy, stejně jako jedinečný design, zajišťují vynikající komfort. Vzhledem k západkovým uzávěrům na hrudním popruhu se postroj snadno nasazuje, aniž byste museli zvedat psovi přední nohy. , Povrchový materiál postroje je z měkkého a odolného polyesteru, který se snadno udržujte v čistotě. Materiál podšívky je prodyšný a pohodlný, takže se pes nepotí. Díky polstrování na zadním dílu je postroj stabilnější. Zádový díl má také našitou rukojeť, za kterou můžete psa v případě potřeby rychle zachytit. , - Povrchová látka: 100% PES / 2 mm EVA polstrování , - Materiál podšívky: 100% PES 3D , - Reflexní pásky 3M, svítivost 500 cd / (lx / m2) , - 3M reflexní tisk, světelná intenzita 450 cd (lx / m2) , - Západkové uzávěry a přezky z odolného nylonu , - Tkané pásky z nylonu odolného proti opotřebení , - Kovové části vyrobené z odolné nerezové oceli , - Místo pro vložení kontaktních údajů majitele , - Tkaniny jsou prokázány jako bezpečné a bez škodlivých látek podle Öko-Tex Standard 100 , - Pevnost v tahu postroje byla testována v laboratoři v souladu s normou SFS-EN ISO 13934-1 a splňuje požadavky na sílu nastavené pro postroje. , Dostupné velikosti: , Velikost Váha psa Doporučená plemena , 40-45cm 0-8kg Trpasličí pinč, Ruský toy, Toy pudl, Tibetský španěl , 45-60cm 5-15kg Jack Russell teriér, Trpasličí pudl, Sheltie, Bišonek , 60-80cm 10-30kg Romaňolský vodní pes, Irský jemnosrstý teriér, Bígl, Kanadský retrívr, Border kolie , 80-100cm 30-50kg Labradorský retrívr, Zlatý retrívr, Knírač velký, Boxer.
 Při používání postrojů je největší tlak soustředěn na oblast hrudníku psa. Konstrukce a polstrovaná struktura postroje Weekend Warrior tlak ... více informací
Varianty produktu
Kód produktu0205714
VýrobceHurtta
PopisDiskuze
Vyberte si z různých variant v naší nabídce … 
 Při používání postrojů je největší tlak soustředěn na oblast hrudníku psa. Konstrukce a polstrovaná struktura postroje Weekend Warrior tlak rovnoměrně rozdělují a nastavitelné krční a hrudní popruhy, stejně jako jedinečný design, zajišťují vynikající komfort. Vzhledem k západkovým uzávěrům na hrudním popruhu se postroj snadno nasazuje, aniž byste museli zvedat psovi přední nohy.

Povrchový materiál postroje je z měkkého a odolného polyesteru, který se snadno udržujte v čistotě. Materiál podšívky je prodyšný a pohodlný, takže se pes nepotí. Díky polstrování na zadním dílu je postroj stabilnější. Zádový díl má také našitou rukojeť, za kterou můžete psa v případě potřeby rychle zachytit.

- Povrchová látka: 100% PES/ 2 mm EVA polstrování

- Materiál podšívky: 100% PES 3D

- Reflexní pásky 3M, svítivost 500 cd/ (lx/ m2)

- 3M reflexní tisk, světelná intenzita 450 cd (lx/ m2)

- Západkové uzávěry a přezky z odolného nylonu

- Tkané pásky z nylonu odolného proti opotřebení

- Kovové části vyrobené z odolné nerezové oceli

- Místo pro vložení kontaktních údajů majitele 

- Tkaniny jsou prokázány jako bezpečné a bez škodlivých látek podle Öko-Tex Standard 100

- Pevnost v tahu postroje byla testována v laboratoři v souladu s normou SFS-EN ISO 13934-1 a splňuje požadavky na sílu nastavené pro postroje.

Dostupné velikosti:

Velikost                       Váha psa             Doporučená plemena                                                                                             

40-45cm                        0-8kg                 Trpasličí pinč, Ruský toy, Toy pudl, Tibetský španěl

45-60cm                        5-15kg                Jack Russell teriér, Trpasličí pudl, Sheltie, Bišonek

60-80cm                       10-30kg               Romaňolský vodní pes, Irský jemnosrstý teriér, Bígl, Kanadský retrívr, Border kolie

80-100cm                      30-50kg               Labradorský retrívr, Zlatý retrívr, Knírač velký, Boxer

 
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit