Psí pisoár dřevěný hranol Velký

Psí pisoár dřevěný hranol Velký
Dřevěný Psí pisoár hranol je vhodný do městských ploch, psích výběhů či parků. Je dostatečně masivní a jako povrchovou úpravu má bezbarvý lodní lak. Vzhledem k jeho rozměru je možné ho zakotvit do země formou betonového lože.
Dřevěný Psí pisoár hranol je vhodný do městských ploch, psích výběhů či parků. Je dostatečně masivní a jako povrchovou úpravu má bezbarvý lodní lak.
Kód produktuP209492
Dostupnost:
do 3 týdnů
Vaše cena s DPH1 839 Kč s DPH
Podobné produkty
PopisDiskuze
 

Dřevěný psí pisoár hranol

je vysoký 800 mm. Hranol má rozměr 100 x 100 mm. Má povrchovou úpravu – napuštění přírodním lodním olejem pro delší životnost. Je vyroben z KVH materiálu s designem svislých děr, které zasahují do vnitřního prostoru, kde se nachází záchytná nádržka.

Rozměry: 100x100 mm, výška 800 mm, váha 5 kg.

Psí pisoár se dodává v celku. Pro instalaci doporučujeme ještě využít 2 x 20 cm železné tyče o průměru 8 mm, které vložte do psího pisoáru na předem vyvrtaných místech tak, aby z každé strany přesahovaly o 5 cm. Tyto otvory jsou na opačné straně než jsou svislé řezy. Pokud tam otvory nejsou stačí je vyvrtat. Druhou variantou je částečně našroubovat vruty. Tyto tyče slouží pro aretaci pisoáru v zemi a zabrání odcizení psího pisoáru zejména z veřejného prostranství. Vykopejte díru o rozměrech 25 x 25 cm a hloubce 40 cm nebo větších rozměrech. Psí pisoár postavte na střed a kolmo k okolní ploše a zalijte ho betonem do úrovně 2 cm pod okolní povrch. Po zatvrdnutí betonu zakryjte horní část betonu zeminou. Míchání betonu si důkladně přečtěte na obalu betonové směsi a postupujte pečlivě podle jeho návodu. POZOR: obsah balení psího pisoáru neobsahuje směs pro namíchání betonu ani aretační tyče.

DOPORUČENÍ PRO PRVNÍ OZNAČENÍ (močení)

Aby výrobek mohl sloužit k vaší spokojenosti, je nutné na počátku vašeho psa přesvědčit, aby jej označil močí a vytvořil tak žádanou pachovou stopu. V době, kdy váš pes chodí na procházku, jej připněte na vodítko a veďte ho nejkratší cestou k psímu pisoáru. Po cestě k psímu pisoáru zamezte močení svého psa rychlou chůzí, nebo ho vezměte do náruče. Jako nový prvek psí pisoár psa zaujme a vy vyčkejte, až ho pes označí močí. V případě, že pes pisoár neoznačí, oapkujte celý postup později. Jakmile pes označí psí pisoár, řádně ho pochvalte, a odměňte pamlskem. Tento postup opakujte alespoň 5x podle učenlivosti vašeho psa.

DOPORUČENÍ PRO UMÍSTĚNÍ PSÍHO PISOÁRU

Pes je teritoriální zvíře a je proto vhodné umístit psí pisoáry do rohů jeho teritoria (např. do rohů psího výběhu). Na veřejném prostranství je vhodné umístit psí pisoár na křižovatky cest a na delších stezkách cca každých 50–100 m podél takové stezky.

ÚDRŽBA

Psí pisoár je navržen jako bezúdržbový. Nečistěte výrobek žádnými chemickými prostředky. Pokud by došlo
k povalení nebo vytržení psího pisoáru, postupujte znovu podle návodu instalace. Po údržbě si nezapomeňte umýt ruce! Jedná se o manufakturní výrobu.
 

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit