Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice 2kg

Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice 2kg
Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice 12kg se podává v případě alergie na krmivo nebo intolerance krmiva (s dermatologickými nebo gastrointestinálními příznaky).
Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice 12kg se podává v případě alergie na krmivo nebo intolerance krmiva (s dermatologickými nebo gastrointestinálními ... více informací
Kód produktu1284622129
VýrobceHill's
Dostupnost:
???
Vaše cena na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
PopisDiskuze

Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice 2kg se podává v případě alergie na krmivo nebo intolerance krmiva (s dermatologickými nebo gastrointestinálními příznaky)Používá sjako eliminační dieta, pankreatitis bez hyperlipidémie ( použijte Canine d/d granulát).

Doplňující informace k Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice:

  • Čtyři receptury s novými zdroji bílkovin kombinuje jeden zdroj živočišné bílkoviny ( jehně, losos, vejce, kachna ) s rýží.
  • Pro zvýšení chutnosti obsahují granuláty hydrolyzované kuře. Tento hydrolyzát má průměrnou molekulární hmotnost méně než 6.000 daltonů a navíc neobsahuje neporušené molekuly bílkovin, takže předchází vzniku alergické reakce.
  • Tato dieta může kladně ovlivnit i psy s chronickou otitis externa, interdigitálním pruritem a s perianálním pruritem, což mohou být také příznaky vedlejší reakce na krmivo.
  • U akutní pankreatitis podávejte Canine d/d granulát vždy až po počátečním stadiu, během kterého nejsou podávána žádná krmiva ani tekutiny.

Kladné účinky krmiva Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice:

  • Pomáhá vyloučit běžné potravní alergeny, omezuje množství nestrávené bílkoviny v zažívacím traktu, které může vyvolávat alergickou reakci.
  • Velký výběr bílkovin (s ohledem na domnělý alergen a na preference pacienta).
  • Cukry jsou výhradně z rýže, alergie na rýži je vzácná.
  • Speciální antioxidační formule je přidána (v granulátu) a je užitečná při ochraně kožních buněk, které jsou náchylné k oxidativnímu poškození.

Hill's Can. D/D Dry Duck&Rice není určeno pro:
kočky, štěňata, březí nebo kojící feny

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit