Protexin Professional plv 50x5g

Protexin Professional plv 50x5g
Protexin Professional plv 50x5g je vhodný především pro mláďata savců a ptáků pro podporu správného zažívání a pro posílení přirozené obranyschopnosti. Protexin Professional plv 10x5g je vysoce koncentrovaný, rozpustný prášek k rychlému obn
Protexin Professional plv 50x5g je vhodný především pro mláďata savců a ptáků pro podporu správného zažívání a pro posílení přirozené ... více informací
Kód produktu1283857046
VýrobceProtexin
Dostupnost:
vyprodáno
Vaše cena s DPH2 199 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Podobné produkty
PopisDiskuze

Protexin Professional plv 50x5g byl vyvinut pro kontinuální použití, pro podporu správného zažívání a pro posílení přirozené obranyschopnosti především v období zvýšeného stresu. Přípravek je adjustován v sáčcích o obsahu 5g. Sáčky umožňují pohotovou aplikaci v různých situacích. Pro rychlé osídlení střevního traktu prospěšnými mikroorganismy v průběhu trávících poruch a po léčbě antibiotiky. Přípravek byl vyvinut pro kontinuální používání u všech společenských zvířat pro podporu zažívání, pro posílení přirozené obranyschopnosti, v době rekonvalescence.


Protexin Professional plv 50x5g je vysoce koncentrovaný, rozpustný prášek k rychlému obnovení mikroflóry střeva.Je vhodný především pro mláďata savců a ptáků.
Protexin Professional plv 50x5g
Přípravek byl vyvinut pro kontinuální použití, pro podporu správného zažívání a pro posílení přirozené obranyschopnosti především v období zvýšeného stresu. Přípravek je adjustován v sáčcích o obsahu 5g. Sáčky umožňují pohotovou aplikaci v různých situacích.

Indikace Protexin Professional plv 50x5g:

Pro rychlé osídlení střevního traktu prospěšnými mikroorganismy v průběhu trávících poruch a po léčbě antibiotiky. Přípravek byl vyvinut pro kontinuální používání u všech společenských zvířat pro podporu zažívání, pro posílení přirozené obranyschopnosti, v době rekonvalescence. Je vhodný především pro mláďata savců a ptáků.

Dávkování Protexin Professional plv 50x5g:

1g na zvíře (bez ohledu na velikost) denně.
Aplikace je vhodná v pitné vodě, na krmivo nebo v mléce a mléčné náhražce. V rozpuštěném stavu spotřebujte do 12ti hodin.

Složení Protexin Professional plv 50x5g:

dextróza, probiotikum
Účinná doplňková látka: Enterococcus faecium kmen 2x1011 CFU/kg (NCIMB 10415), EC No. 13

Balení Protexin Professional plv 50x5g:

50 sáčků po 5g

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Doporučujeme dokoupit