Psi

HledatHledat
Kde hledat:
Cystinurie u psů
Přítomnost urolitů (močových kamínků) kdekoli v průběhu močového aparátu je v současné době rozšířený patologický stav, který může v závažných případech ohrozit život zvířete.
do týdne
0 Kč
Leptospiróza psů a koček
Jedná se o bakteriální onemocnění, které je vyvolané různými druhy bakterií z rodu Leptospira. Zdrojem infekce jsou nejčastěji hlodavci, ale i další domácí a hospodářská zvířata.
do týdne
0 Kč
Srdeční červi - filarióza
Kardiovaskulární dirofilarioza, známá také jako srdeční červivost, je závažné parazitární onemocnění. Srdeční červ (Dirofilaria immitis) je parazit psů a ostatních psovitých šelem.
do týdne
0 Kč
Torze žaludku
Jedná se o perakutní a život ohrožující onemocnění převážně velkých plemen. Nejčastěji je to německá doga, německý ovčák, boxer, briard, bernský salašnický pes. Výskyt u malých plemen je občas z praxe popisován, ale je vzácný. Rozeznáváme dvě formy, buď pouhou dilataci („nafouknutí“ plynem) nebo dilataci a volvulus, kdy je trávicí trubice zaškrcena vlastním otočením žaludku kolem své osy.
do týdne
0 Kč
Výživa štěňat
Do 3. měsíce věku stačí štěňatům mateřské mléko. Mateřské mléko je nejdokonalejší potrava, která se jen těžko nahrazuje. V případě, že fena nemá dostatek mateřského mléka, je nezbytné použít nějakou náhražku.
do týdne
0 Kč
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.
+420 774 742 123
info@rajkrmiv.cz

 

Novinky

 

Anketa

Jakého dopravce preferujete ?
Hlasovalo 3891 lidí

Chcete jako první vědět o novinkách a akcích?
Přihlaste se k odběru.

 

 

Advantix

Foresto