Hračky na pamlsky pro psy

Značky: Busy Buddy Dog Fantasy PetSafe PLANET DOG Trixie
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
HledatHledat
Kde hledat:
Řadit dle:32 produktů
Bouncy Bone
Hračka pre psov Bouncy Bone™ L. Kosť je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú pamlsky-plátky, ktoré dokážu psa dlhodobo zabaviť. Vhodná pre veľké psy s váhou od 27kg Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 157 Kč
Bristle Bone
Hračka pre psa Bristle Bone™ L. Kost je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú pamlsky-plátky, ktoré dokážu psa dlhodobo zabaviť. Hračka je aj výbornou pomôčkou na či Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 202 Kč
Busy Buddy® Cow Wow™- S
Busy Buddy® Cow Wow™ Nechte pejska zabavit se s touto pochoutky uvolňující hračkou. Jak se psík bude hrát tak pamlsky nebo jídlo budou náhodně vypadávat a její nepředvídatelný odskok při dopadu na zem
do týdne
114 Kč
Busy Buddy® Elephunk™- S
Busy Buddy® Elephunk™- S Nechte pejska zabavit se s touto pochoutky uvolňující hračkou. Jak se psík bude hrát tak pamlsky nebo jídlo budou náhodně vypadávat a její nepředvídatelný odskok při dopadu na
do týdne
114 Kč
Busy Buddy® Hippster™- S
Busy Buddy® Busy Buddy® Hippster™ Nechte pejska zabavit se s touto pochoutky uvolňující hračkou. Jak se psík bude hrát tak pamlsky nebo jídlo budou náhodně vypadávat a její nepředvídatelný odskok při
do týdne
114 Kč
Busy Buddy® Squeak ‘n Treat Booya
Nechte pejska zabavit se s první pochoutkou uvolňující hračkou která i píská. Jak se pejsek bude hrát tak pamlsky nebo jídlo budou náhodně vypadávat a pískací komůrka se postará o zábavu navíc pro Vaš Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 137 Kč
Busy Buddy® Squeak ‘n Treat Ooga
Nechte pejska zabavit se s první pochoutkou uvolňující hračkou která i píská. Jak se pejsek bude hrát tak pamlsky nebo jídlo budou náhodně vypadávat a pískací komůrka se postará o zábavu navíc pro Vaš Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 137 Kč
Busy Buddy® Squeak ‘n Treat Troog
Busy Buddy® Squeak ‘n Treat Troog™ Nechte pejska zabavit se s první pochoutkou uvolňující hračkou která i píská. Dvě komory s pochoutkami a jedna pískací se postarají o zábavu pro Vašeho miláčka. Písk Různé varianty v nabídce.
skladem
od 182 Kč
Busy Buddy® Ultra Refill Rings
Busy Buddy® Ultra Refill Rings Psi rádi žvýkají a hračky Busy Buddy® Ultra jsou určeny právě pro ně. Tyto extra široké pochoutky jsou speciálně navrženy pro Busy Buddy® Ultra hračky. Jsou 4 krát tlust Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 137 Kč
Busy Buddy® Ultra Stratos
Busy Buddy® Ultra Stratos™ Psi rádi žvýkají a tato hračka je právě pro nich. Hračka je navrhžena tak aby bylo těžké pořádně se zakousnout do náplně a díky tomu si udrží pejskovou pozornost déle. Vyrob Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 227 Kč
Busy Buddy® Ultra Sub
Busy Buddy® Ultra Sub™ Psi rádi žvýkají a tato hračka je právě pro nich. Hračka je navržena tak aby bylo těžké pořádně se zakousnout do náplně a díky tomu si udrží pejskovou pozornost déle. Vyrobeno z Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 227 Kč
Busy Buddy® Ultra Woofer
Pískací hračka pro psa Busy Buddy® Ultra Woofer™. Psi rádi žvýkají a tato hračka je právě pro nich. Její extra široké konce chrání náplň ve středu. Hračka je navrhžena tak aby bylo těžké pořádně se za Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 205 Kč
Činka na pamlsky, tvrdá guma 15cm TRIXIE
Aktivní hračka na pamlsky, kterou si pejsek velmi rychle oblíbí. Činka má dva plnící otvory, je vhodná na úschovu pamlsků.
do týdne
121 Kč
Dog Activity - hrbolatý míč na pamlsky, tvrdá guma
Míč na pamlsky z tvrdé gumy. Uvnitř míče je bludiště, které zvyšuje složitost získání pamlsků. Vhodný pro psy, kteří již mají s podobnými hračkami zkušenost.
do týdne
od 101 Kč
Dog Activity - míč na větší pamlsky s tvarem kost 8 cm

Vyberte si z různých variant v naší nabídce …

vyprodáno
155 Kč
Hračka DOG FANTASY FTPR kruh na pamlsky 12 cm 1ks
Kruh z pěnové gumy na pamlsky. Průměr: 12 cm. Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 53 Kč
Hračka DOG FANTASY FTPR míč na pamlsky 11 cm 1ks
Míček z pěnové gumy na pamlsky. Průměr: 11 cm. Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 53 Kč
Hračka DOG FANTASY FTPR osmička na pamlsky 19 cm 1ks
Osmička z pěnové gumy na pamlsky. Průměr: 19 cm. Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 64 Kč
Hračka DOG FANTASY FTPR triangl na pamlsky 13 cm 1ks
Triangl z pěnové gumy na pamlsky. Průměr: 13 cm. Různé varianty v nabídce.
do týdne
od 53 Kč
Chuckle™ ML
Hračka pro psa Chuckle™ ML vhodná pro psy od 9 kg. Chuckle je zábavná hračka, která si jistě získá pozornost každého pejska - vydává zábavný zvuk a do každé strany hračky se dají vložit pamlsky nebo s
do týdne
175 Kč