Respirátory FFP2

Jelikož na našem e-shopu rajkrmiv.cz prodáváme respirátory FFP2 české výroby k ochraně před koronavirovou infekcí, rozhodli jsme se z každého prodaného respirátoru věnovat 1Kč nadačnímu fondu Vrba. Nadační fond Vrba pomáhá ovdovělým rodinám s dětmi a bohužel za poslední rok vlivem koronaviru, takovýchto rodin přibylo.

Je to v podstatě jednoduché. Pokud chcete naši akci podpořit, kupte aspoň jedno balení respirátorů na našem e-shopu, můžete ho přidat k Vašemu obvyklému nákupu krmiv a chovatelských potřeb.

Do projektu máme připraveno 50000 respirátorů a výtěžek 50000Kč pošleme na účet nadačního fondu Vrba. Transakce bude zveřejněna na našem webu. Zároveň zveřejníme, samozřejmě se souhlasem, křestní jména a názvy firem na našem webu.

Přeji Vám hodně zdraví a těším se na Vaši podporu,
Radek Palán, MVDr.

 

Značky: General Public
Zobrazit:
HledatHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
General Public Protection respirátor FFP2 10 ks
Respirátor určený k ochraně dýchacích orgánů uživatele před pevnými částicemi a aerosoly a ke snížení rizika infekce mezi osobami. Jedná se o český výrobek s certifikací FFP2, vyvinutý ve spolupráci s odborným týmem Technické univerzity v Liberci a odpovídající doporučení Světové zdravotnické organizace WHO v plánu pro zastavení koronaviru.
skladem
20 Kč
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.
+420 774 742 123
info@rajkrmiv.cz

 

Novinky

 

Anketa

Jakého dopravce preferujete ?
Hlasovalo 3813 lidí

Chcete jako první vědět o novinkách a akcích?
Přihlaste se k odběru.

 

 

Advantix

Foresto